top of page

Наші Партнери

sstk_logo.png

Shutterstock —

всесвітньо відомий фотобанк, безперечний лідер індустрії ліцензійної фотографії. Найвідоміший фотобанк, який заслужено користується високою популярністю у роботі ЗМІ, рекламних агенціях та інших творчих групах. Дизайнери, продюсери, арт-директори, фото- та просто редактори, а також інші представники креативного співтовариства по всьому світу давно та із задоволенням використовують матеріали Shutterstock.

Висока якість та широкі можливості вибору забезпечать зручний та креативний процес роботи. Ви зможете не тільки із задоволенням здійснювати пошук та підбір фото- та відео матеріалів для ваших проектів, але також черпати ідеї та натхнення із самого процесу роботи. Колекція Shutterstock включає понад 300 млн фотографій і векторів, майже 15 млн відеокліпів і найбільшу в світі колекцію відео 4К.

stockfood_logo.png

StockFood

www.stockfood.com

Провідне світове агентство, що спеціалізується на створенні зображень і відеоматеріалів про їжу та продукти харчування.

За минулі роки командою StockFood було створено унікальний архів зображень, пов'язаних з темою продуктів харчування, який не має рівних за своєю повнотою та всеосяжністю.

На сайті www.stockfood.com пропонується  найбільша у світі електронна база зображень та відеокліпів з категорій Rights-Managed та Royalty-Free, присвячену тематиці харчування та стилю життя. Вона включає наступні актуальні розділи:

 • Інгредієнти

 • Страви від A до Z

 • Покрокові рецепти

 • Їжа та Напої

 • Коктейлі

 • Вино 

 • Виноробство

bridgeman_logo.jpg

Bridgeman Images

www.bridgemanimages.com 

Найбільша колекція репродукцій творів мистецтва з провідних музеїв світу, архівна та історична колекції.

Заснована в 1972 році, агенція Bridgeman Art Library працює з музеями, художніми галереями та художниками для того, щоб зробити найкращі твори мистецтва доступними для відтворення. Результатом цієї роботи є видатний архів доступних для ліцензування зображень із художніх колекцій та зібрань з усього світу.

Маючи зображення більш ніж з 8 000 колекцій, що представляють роботи більш ніж 29 000 художників, агентство Bridgeman Art Library є основним джерелом фотоматеріалів для клієнтів, зацікавлених у тематиці образотворчого мистецтва.

 

living4media_logo.png

Living4media

www.living4media.com

Living4media — колекція зображень та готових до публікації історій про інтер'єри, декорування, архітектуру житлових будинків та ландшафтний дизайн. Колекція об'єднує під одним брендом контент найкращих у світі фотографів та агенцій. До вашої уваги пропонуються лише найкращі інтер'єри, багато з яких є переможцями у престижних міжнародних конкурсах. Колекція living4media це преміум контент.

Контент living4media містить 5 колекцій:

 • Інтер'єри: будинки, меблі, дизайн, стиль, епохи та кольори

 • Декорування: інтер'єрні та екстер'єрні рішення, ручна та фабрична робота, квіти, матеріали

 • Зроби сам: ремонт, реставрація, переїзд

 • Ландшафтний дизайн: архітектура саду, меблі, квіти, тераси, балкони, бордюри, рослини

 • Lifestyle: здоров'я, краса, зовнішній вигляд

topfoto_logo.jpg

TopFoto

www.topfoto.co.uk

TopFoto (Topham) — одна із найбільших універсальних електронних бібліотек історичних фотографій.

"Бібліотека зображень практично всього" - від репортажів подій світового значення до сімейних фотографій знаменитих людей. Протягом 33 років фахівці TopFoto збирали та систематизували архіви глобального світового значення. Усі зображення скануються та перетворюються на цифровий формат для зберігання в електронному вигляді.

У колекції TopFoto — безліч фотографій, репродукцій старовинного мистецтва та архітектури британських архівів з відомих агенцій: Fotomas Index UK, Heritage Image Partnership, The Punch Cartoon Library, Werner Forman Archive, Woodmansterne та World History Archive. Таким чином, Агентство, безумовно, є одним із передових джерел культурної спадщини світу.

minden_logo.png

Minden Pictures

www.mindenpictures.com

 

Це вузькоспрямована, але вичерпно повна колекція фотографій дикої природи, тваринного світу та підводного світу. Матеріали Minden Pictures відображають важливі аспекти природознавства, екології, біологічного розмаїття, ілюструють вимираючі біологічні види всіх континентів та віддалених ізольованих куточків нашої планети. Тематика представлених фотографій також включає наукові аспекти взаємодії людини з природою, збереження і забруднення навколишнього середовища, способи життя корінних народів і екологічний туризм.

Фотографи Minden Pictures – володарі нагород у галузі природознавства. Багато хто з них є членами Національного географічного товариства.

Усі фотографії та готові репортажі доступні для редакційного, рекламного, корпоративного та некомерційного використання.

rex_logo.gif
для ЗМІ

Rex Features

www.rexfeatures.com

Rex Features – найбільше незалежне оперативне фотоагентство, провідний постачальник актуальних фоторепортажів для світових ЗМІ. Компанія співпрацює з партнерами по всьому світу та має офіційні представництва у Нью-Йорку, Лондоні та Лос-Анджелесі.

Репортажна зйомка новин з усього світу, а також курйозні сюжети з повсякденного життя від професійних фотографів надходять день у день в режимі он-лайн.

sipa_logo.png

Sipa USA

www.sipausa.com

Агентство Sipa USA було засноване у 1987, як представництво французької компанії Sipa Press (1973). Агентство спеціалізується на

редакційних матеріалах: репортажі про зірок, світові події, подорожах та багато іншого.

Також є розділи Special Features, ексклюзивні матеріали та Stock.

bottom of page